Macron kledingsponsor Arminia Bielefeld vanaf 2020-2021

De Duitse club Arminia Bielefeld heeft vanaf het seizoen 2020-2021 een nieuwe kledingsponsor. De nummer één van de 2.Bundesliga maakte gisteren bekend dat het een deal heeft gesloten met Macron. Beide partijen tekenden een contract voor de duur van vier seizoenen, waardoor het Italiaanse sportmerk in ieder geval tot en met het seizoen 2023-2024 verantwoordelijk is voor de tenues en trainingskleding van Arminia Bielefeld. De Duitse club neemt dus ook afscheid van de huidige kledingsponsor JOMA. Met het Spaanse sportmerk had Arminia Bielefeld sinds 2017 een samenwerkingsverband.

Uiteraard zijn beide partijen verheugd met de deal. Commercieel directeur van Arminia Bielefeld, Markus Rejek, reageert: ''We zijn trots op de deal met een innovatie en ervaren kledingsponsor als Macron. Door de intensieve gesprekken de afgelopen maanden kwamen we erachter dat we op dezelfde golflengte zitten als het gaat om onze identiteit en de waarden die bij onze club een belangrijke rol spelen. Dit vormt een sterke basis voor een succesvolle toekomst. Onze fans kunnen een opvallend tenue verwachten, welke een ode is aan de historie van onze club. Langs deze weg willen we ook graag JOMA bedanken voor de samenwerking de afgelopen drie seizoenen.''

Ook CEO van Macron, Gianluca Pavanello, reageert: ''Onze aanwezigheid in de Duitse competities wordt opnieuw uitgebreid door het partnership met Arminia Bielefeld. Arminia is een club met een mooie historie en we zijn blij dat we hun historie kunnen gebruiken bij de ontwikkelen van de tenues en andere producten.''

De nieuwe Arminia Bielefeld tenues voor 2020-2021 worden medio julie door de club en Macron gelanceerd. Vanaf dan hebben we weer meer nieuws. Op zoek naar een nieuw voetbalshirt voor 2020-2021? Check het exclusief in deze SHOP!