17 mei 2018

Adidas nieuwe kledingsponsor Leicester City

De Engelse voetbalclub Leicester City heeft een overeenstemming bereikt met adidas. Dit betekent dat adidas de nieuwe kledingsponsor wordt van Leicester City. Met deze overeenkomst vervangt adidas concurrent Puma op het nieuwe shirt voor het seizoen 2018-2019. Met adidas hoopt Leicester City, de kampioen van de Premier League in het seizoen 2015-2016, opnieuw successen te kunnen boeken. De nieuwe wedstrijdshirts van ‘’The Foxes’’ zijn nog niet bekend. Waarschijnlijk komt dit omdat de deal tussen Leicester City en Puma pas verloopt op 31 mei. Ben je nieuwsgierig naar meer nieuws rond de deal? Lees hieronder verder!

Adidas nieuwe kledingsponsor Leicester City

Zowel adidas als Leicester City wil niet veel kwijt over de deal die is gemaakt. Wel weten we dat adidas zich de officiële shirtsponsor van Leicester City mag noemen vanaf 1 juni 2018. Over de lengte van de deal en de financiële details wordt verder niet gesproken. Zowel bij adidas als bij Leicester is men erg te spreken over de nieuwe deal. Directeur van Leicester City, Susan Whelan zegt: ‘’onze partnerschap met adidas, is een grote kans voor ons om het bereik van Leicester City te vergroten, zowel plaatselijk als internationaal. Dit kunnen wij nu samen doen met één van de grootste merken in de wereld. Het is niet alleen een spannende ontwikkeling voor de club, ook de spelers zullen het voordeel ervaren van de adidas high-performance shirts en ook voor onze supporters. Dir trots de kleuren van ons team dragen door het hele land.’’

Bij Leicester City vond men het ook belangrijk om stil te staan bij het afscheid van Puma. ‘’ Wanneer we beginnen aan een nieuwe reis met een nieuwe shirtsponsor, willen wij onze dankbaarheid uitroepen aan Puma. Met wie wij geschiedenis geschreven hebben tijdens de afgelopen 5 seizoenen. We hebben samen met Puma het onmogelijke bereikt op het veld en we hebben het best verkochte replica shirt van Leicester City geproduceerd. We wensen ze alle geluk in de toekomst.’’

Ook bij adidas zijn ze erg blij met de deal met Puma. Ashley Swain, Directeur van adidas UK zegt: We zijn blij om Leicester City toe te kunnen voegen aan onze groep voetbalclubs die wij sponsoren over de hele wereld. Bouwend op het toegenomen succes van de afgelopen seizoenen, kunnen wij niet wachten om samen te gaan werken met zo’n ambitieuze club. We kijken uit naar de toekomst zowel op het veld als daarbuiten.’’

Adidas en Leicester City beginnen samen dus aan een nieuwe reis. Of Leicester City tijdens deze samenwerking weer kampioen kan worden is natuurlijk niet zeker. Wel wil Leicester graag doorgroeien naar een subtiele subtopper in de Premier League. Voor deze reden hebben zij adidas gekozen als nieuwe partner.

Leicester City voetbalshirt kopen

Ben jij opzoek naar voetbalshirts van Leicester City? Aarzel niet en check de onderstaande webshop voor voetbalshirts. Bij al deze voetbalshirts heeft u de mogelijkheid tot bedrukking van het shirt. Dit kan zowel met je eigen naam en nummer als met de naam en het nummer van je favoriete voetballer van Leicester City. Ben je opzoek naar andere producten van de Engelse voetbalclub? Bekijk dan het overzicht met beschikbare artikelen hiernaast of hieronder. Directe levering gegarandeerd!

Scoor je Leicester voetbalshirt in DEZE ONLINE WEBSHOP