Schalke 04 voetbalshirts 2022-2023

Schalke 04 en kledingsponsor adidas hebben de nieuwe Schalke 04 voetbalshirts 2022-2023 gepresenteerd met het motto: ''WIR SIND ZURÜCK''. In deze nieuwe tenues speelt Schalke 04 de Bundesliga en DFB Pokal wedstrijden tijdens het seizoen 2022-2023. Schalke 04 werd vorig seizoen kampioen in de 2. Bundesliga en promoveerde daardoor naar de Bundesliga. Adidas is vanaf dit seizoen de kledingsponsor van de voetbalclub uit Gelsenkirchen. Het Duitse sportmerk volgt Umbro op als kledingsponsor en was dit eerder al vanaf de jaren '60 tot medio 2018.

Schalke 04 thuisshirt 2022-2023

Het adidas Schalke 04 thuisshirt 2022-2023 heeft dit seizoen een traditioneel design. Het voetbalshirt is blauw en bevat een witte driehoek op de zijkanten van het tenue. Verder is het voetbalshirt uitgerust met een V-hals, waarin een subtiele witte lijn verwerkt is. De adidas trademark strepen op de schouders en mouwen zijn ook wit. De rechterborst bevat het adidas logo en de linkerborst is uitgerust met de badge van de voetbalclub. Hoofdsponsor MeinAuto.de versiert het midden van de Schalke 04 voetbalshirts en op de linkermouw prijkt het logo van subsponsor HARFID. In de nek op de achterzijde van het voetbalshirt staan de initialen van Schalke 04: S04. Het Schalke 04 thuistenue wordt compleet gemaakt door een wit voetbalbroekje met aan de zijkanten blauwe adidas strepen. Op de voetbalbroekjes staan ook de logo's van de club en adidas. De kousen van het tenue zijn blauw met aan de bovenkant witte adidas strepen.

Schalke 04 uitshirt 2022-2023

Het Schalke 04 uitshirt 2022-2023 is dit jaar wit met blauwe accenten. De ronde hals is blauw en hetzelfde geldt voor de adidas strepen op de schouders en een blauw vlak op de bovenkant van de mouwen. Ook alle logo's op het tenue zijn blauw. Deze logo's staan op dezelfde plek als op het thuistenue. Het uittenue bevat op de linker onderkant van het tenue een watermerk van het stadswapen van de stad Kelsenkirchen. Het Schalke 04 uittenue 2022-2023 wordt compleet gemaakt door een blauw voetbalbroekje met adidas strepen en witte kousen met blauwe details.

Schalke 04 derde wedstrijdshirt 2022-2023

De promovendus heeft ook het derde wedstrijdshirt voor het seizoen 2022-2023 officieel gelanceerd. Dit nieuwe alternatieve uitshirt wordt gekenmerkt door de mint groene kleur en is gebaseerd op het Mi License 22 template van het Duitse sportmerk. Naast de mint groene kleur komt ook de blauwe clubkleur terug in de details op het shirt. Zo zijn de bekende adidas strepen, op de schouders van het shirt blauw van kleur. Dit geldt ook voor de hals van het shirt en het adidas logo op de rechterborst. Op de linkerborst staat de clubbadge van Schalke 04. De sponsoruitingen op het shirt staan op dezelfde plaats als bij het thuis- en uitshirt van de Duitse club. Het nieuwe alternatieve uittenue wordt gecompleteerd door een blauwe voetbalbroek en mint groene kousen.

Zoals alle adidas tenues zijn de Schalke 04 voetbalshirts uitgerust met de adidas AeroReady technologie. Dit systeem is in de stof van de voetbalshirts verwerkt en zorgt voor ventilatie en afvoer van vocht.

Bernd Schröder, CEO van Schalke 04, reageert op het design van de voetbalshirts en de samenwerking met adidas: ''Adidas en FC Schalke 04 zijn verenigd door een ongeëvenaarde passie voor voetbal. Ik ben erg blij dat we zijn teruggekeerd naar adidas als kledingsponsor. Met adidas hebben sinds de oprichting van de Bundesliga jarenlang een sterke samenwerking gehad. Nu is het tijd voor Schalke om het voetbalshirt met drie strepen opnieuw te dragen. Samen met 11teamsports zullen we ons team en onze fans kunnen voorzien van hoogwaardige merchandise. We gaan onze clubkleuren vertegenwoordigen in de Bundesliga, zowel op het veld als op de tribune. Het design van het voetbalshirt is eenvoudig, klassiek en koningsblauw - precies zoals het zou moeten zijn.”

Check hieronder nog meer afbeeldingen van de nieuwe adidas Schalke 04 voetbalshirts 2022-2023, welke vanaf nu gedragen worden door spelers als Itakura, Terodde, Calanoglu, Vindheim, Zalazar en nog meer spelers.

Schalke 04 voetbalshirt bestellen

De nieuwe adidas Schalke 04 voetbalshirts 2022-2023 kun je vanaf medio juli bestellen in de onderstaande winkels. Voor volwassenen (maten XS, S, M, L, XL en XXL) zijn de voetbalshirts € 84,95 en voor kinderen (maten 128, 140, 152, 164 en 176) € 69,95. Inclusief de mogelijkheid tot bedrukking!

Bestel de nieuwe Schalke 04 voetbalshirts altijd in deze winkel! 

Schalke 04 thuisshirt 2022-2023

Schalke 04 thuisshirt 2022-2023

Schalke 04 thuisshirt 2022-2023

Schalke 04 uitshirt 2022-2023

Schalke 04 uittenue 2022-2023