Ajax warming-up shirt 2026-2027 uitgelekt

De eerste afbeelding van het Ajax warming-up shirt 2026-2027 is uitgelekt via footyheadlines. Of dit ook echt het nieuwe warming-up shirt van de Amsterdammers wordt, weten we pas in mei. Dan wordt de nieuwe collectie officieel gelanceerd door Ajax en kledingsponsor adidas. Het inloopshirt wordt door de spelers gedragen tijdens de warming-up ter voorbereiding op de Eredivisie, KNVB Beker en Europese wedstrijden volgend seizoen!



Het adidas Ajax warming-up shirt 2026-2027 valt, net als dat van het huidige seizoen, direct op door het uitgesproken design. Het shirt is bordeaux rood en is voorzien van een patroon van fel rode cirkels die zich vanuit het clublogo op het midden van de borst uitstrekt over het hele shirt en de mouwen. Op de mouwen lopen drie felrode, golvende lijnen die samen de kenmerkende adidas strepen vormen. Tussen de cirkels is een extra grafisch patroon verwerkt met bijzondere vlekken en symbolen. In het hypnotiserende ontwerp zijn verschillende tinten rood en bordeaux gecombineerd, met subtiele silhouetten van spelers in de print. Dit zorgt voor een dynamische look, die verwijst naar de rijke historie van Ajax en de iconische beelden van Amsterdam. Zoals op alle warming-up shirts van adidas tijdens het seizoen 2026-2027 staan de logo’s van adidas en de club centraal op de borst. Het adidas logo prijkt in het wit boven het logo van de Amsterdamse club. Verder is het warming-up shirt uitgerust met een ronde hals. Het warming-up shirt wordt gecompleteerd door het voetbalbroekje van het nieuwe Ajax thuistenue, dat de spelers dragen tijdens de warming-up.

  • Materiaal: 100% polyester
  • Technologie: adidas Climacool, voor de afvoer van vocht en voor ventilatie
  • Pasvorm: Normaal

Het adidas Ajax warming-up shirt 2026-2027 kun je pas vanaf de officiële lancering bestellen. Voor volwassenen (maten XS, S, M, L, XL, XXL, 3XL) is het shirt weer € 70,-. Check ook de huidige Ajax trainingskleding in de onderstaande winkels!